"Золотий птах"

Всеукраїнський пісенний 

Фестиваль-конкурс

«Золотий птах» 

для дітей та молоді з особливими можливостями.

 

З 1 лютого 2015 року в м.Вінниці стартував відбірковий етап Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, організаторами якого виступають громадська організація «Центр «Культурна стратегія – ХХІ» та Культурний центр «Галерея – ХХІ» за підтримки Міністерства культури України. Іноземний партнер фестивалю-конкурсу – фонд ініціатив для людей з особливими потребами «PRO OMNIBUS» (Польща).

У фестивалі-конкурсі можуть брати участь всі бажаючі з обмеженими фізичними можливостями, які мають талант до співу, віком від 10 до 27 років.

Фестиваль-конкурс буде проходити у два етапи:

  • відбірковий (1 лютого – 31 березня 2015 року), на стадії проведення якого всі бажаючі надішлють записи акапельного співу, а журі шляхом прослуховування  відбере найкращих;
  • фінальний (15-17 травня 2015 року) у м.Вінниці, де шляхом відкритого вокального змагання професіональним журі будуть визначені найбільш талановиті.

Всі без виключення учасники фінального етапу фестивалю-конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками,  володар «Гран-прі» отримає запрошення від польського партнера взяти участь у щорічному пісенному фестивалю для молоді з обмеженими можливостями «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі.

 

Більш детальну інформацію про умови проведення фестивалю-конкурсу можна отримати на www.intershik.com/gallery/  або за телефонами: (0432) 65-65-92, (063) 170-44-80, e-mail: art-shik@ukr.net.

 

Пост-реліз

Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу

«Золотий птах»

для дітей та молоді з обмеженими можливостями

 

            16-17 травня 2015 року в м.Вінниці пройшов Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей і молоді з обмеженими можливостями.

Засновниками та організаторами Фестивалю-конкурсу виступили Громадська Організація «Центр «Культурна cтратегія - ХХІ» та Регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-шик» при всебічному сприянні Департаменту культури Вінницької міської ради. Цей соціальний проект підтримали Міністерство культури України, декілька Благодійних організацій України та Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS» Республіки Польща.

У Фестивалі-конкурсі взяли участь 19 конкурсантів у двох вікових категоріях: 10-16 років, 17-27 років (по 10 та 9 осіб у кожній віковій категорії відповідно) з різних регіонів України, зокрема Одеси та області, Волині, Рівненської області, Ужгорода, Харкова та області, Києва, Вінниці та області.

Сам Фестиваль-конкурс проходив 16 травня 2015 року у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича, а 17 травня 2015 року у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М.К.Садовського відбувся Гала-концерт та нагородження переможців.

У результаті напруженого вокального змагання перемогу (Гран-прі) отримала п’ятнадцятирічна Маргарита Фролова із с.Борки Харківської області. Перші місця у молодшій віковій та старшій вікових категоріях отримали дванадцятирічна Світлана Бесядовська із м.Вінниці та двадцятисемирічна Уляна Кастран із м.Ужгород відповідно. Другі місця зайняли Іван Переродов, 15 років, м.Харків та Маріам Камара, 22 роки, м.Вінниця. Треті – Віра Нємкова, 12 років, м.Київ та Лілія Кручик, 16 років, с.Яревище Волинської області.

Володар Гран-прі отримала грошову винагороду в розмірі 15 тисяч гривень, переможці у вікових категоріях по 10 тисяч гривень. Окрім того всі троє будуть представляти Україну на ХІХ Міжнародному пісенному фестивалі для молоді з обмеженими можливостями «Чехочинські творчі зустрічі», який буде проходити в липні цього року в м.Чехочинек Республіки Польща. Відповідні сертифікати та запрошення від організаторів цього заходу, Фонду ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS», були вручені президентом Фонду Анною Лаба Рошак та директором Фонду Мирославом Саторою.

Конкурсанти, які зайняли другі місця, отримали грошову премію в розмірі 7 тисяч гривень кожний, треті місця – по 5 тисяч гривень. Всі інші отримали грошові премії по 3 тисячі гривень. Окрім того переможець та призові місця були нагороджені коштовними статуетками від ювелірної компанії «Діадема». Також всі учасники отримали Дипломи, спеціально написану для фестивалю вінничанкою Галиною Крюк книжку «Золотий птах», подарунки від офіційної Урядової делегації із Республіки Польща, квіти від студії «Fresh flower».

У Гала-концерті взяли участь заслужена артистка України Ірина Швець, заслужений артист України Станіслав Городинський, фольклорний гурт «Мокоша», засновники музичної культури BeatBox&Guitar дует «Flying Swan» (Луганська область), зразкова хореографічна студія «Ніка» Вінницького обласного будинку культури вчителя під керівництвом Ольги Калінцевої,  народний аматорський танцювальний ансамбль «Юність» та аматорський гурт «Мрія» Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, скрипачка Владислава Кравченко із м.Тальне Черкаської області.

Головним спонсором проведення Фестивалю-конкурсу та призового фонду виступила ТМ «RUTA», сприяли його наповненню ПГ «Vioil», Вінницька міська рада, ТМ «Авіс», ГО «Вільна громада». Значну допомогу в організації та проведенні надали Арт-кафе, Вінницьке училище культури і мистецтв ім.М.Д.Леонтовича, Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського, Громадська організація «Гармонія», Громадська організація «Вільна громада», Благодійний фонд «Тепло душі», Вінницька обласна організація Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України», Модельне агентство «GRACE», компанія «Business Prom Group».